Jeremy Kortz a jeho WERKS B6

          Vytvořeno 19.11.2010
Tak nám všem pilotům,
kteří používají motory werks udělal Jeremy radost!
Na mistrovství světa v těžké konkurenci obsadil s motorem WERKS B6, krásné 6 místo. Musím řící, že používal naprosto seriový motor, který měl akorát hlavní keramickéí ložisko, jinak nebyl nijak upravován o protí seriové výrobě. Zde je dopis přímo od výrobce.

Hello Stepan,

 Thank you for the mail and also the congratulations! I'm really happy with the results that we achieved at the Worlds as this was probably the most difficult one that we have been to so far. The level of competition was so high that it was incredible! Regarding the equipment that we ran we used a standard B6 engine with a ceramic rear bearing, one thin head shim removed, Werks #6 plug, Werks 2058 pipe set (available as of this week).

Tak se můžeme pomalu připravovat na novou sezónu a říkat si, že s tím naším motorem se dá bojovat i ve finále mistrovsví světa.

S pozdravem Š

 

A tady jedno video s Jeremy

 

 

 
Výsledky s motorem B5 WERKS

          Vytvořeno 26.05.2010


B5 motory!

          Vytvořeno 24.02.2010

Tak konečně dorazily,
úplně nový model motorů werks  B5. Jsou super. Naprosto snadný záběh. Na plnou nádž a volnoběh werks běžel 22 minut. A to byla teprv druhé tankování. Hned jak sleze sníh, tak ho vyzkoušíme vna dráze, Jeremy Kortz s ním má nadějné výsledky!

Předpokládaná cena bude 5 500,- Kč a to za takový motor není mnoho.

S pozdravem
Š

[ 0 ]
[ 3 ]
[ 6 ]
[ 9 ]
[ 12 ]
[ 15 ]
[ 18 ]